Spam Yapma Lütfen!
28 Oca 2021
Dizi

Call My Agent: Ünlülerin Dünyasına Bir De Buradan Bakın! 

Aralık ayı geldi çattı, havalar soğudu, yeni karantina kısıtlamaları da geldi. İşte şimdi yeni diziler keşfetmek, izleyemediklerimizi izlemek için mükemmel bir zaman! Gün sonunda ayaklarınızı uzatıp, keyfinize bakarken izleyebileceğiniz, asla sıkmayacak, tam ayarında drama ama bolca da komedisi olan dizi, Call My Agent!

Dizinin orijinal ismi Dix Pour Cent, Fanny Herrero tarafından yazılmış ve ilk olarak Fransız ekranlarında yayınlanmış. Şimdilerde is Netflix’te izleyebiliyoruz.

Hikaye, Paris’te yer alan ASK isimli bir menajerlik ajansında geçiyor. Bu ajansta çalışan oldukça yetenekli, rekabetçi ve kendini işine adamış dört menajer ve onların asistanlarının iş ve özel hayatlarını konu alıyor.

Olaylar yetenekli menajer Mathias’ın gizli kızı Camille’in ajansa gelmesi ile başlıyor ve Andrea’nın renkli aşk hayatı, Gabriel’in sakarlıkları ve Arlette’in bilgelik dersleri ile devam ediyor. Olay örgüsü her ne kadar tahmin edilebilir olsa da, diziyi eşsiz yapan yanı her bölümde konuk olan Fransız yıldızlar. Onlar da aslında kendilerini oynuyorlar ve yetenekli menajerlerimiz bu yıldızların işlerinde çıkan krizleri çözmek için tam anlamıyla savaş veriyorlar. Bu konuk yıldızlar arasında kimler mi var? Monica Belluci’den Juliette Bionche’a kadar bayılarak izleyeceğiniz pek çoğu…

Dizinin en güzel yanlarından biri ise bu ünlü oyuncuları her zaman harika bir hayatları varmış gibi ya da ulaşılamaz olarak göstermemesi. Ünlü oyuncuların hayatına çok daha gerçekçi şekilde göstermesi diziyi güzel kılan unsurlardan bir tanesi. Onların da hataları, pişmanlıkları, arzuları yani oldukça normal hayatları olduğuna odaklanıyor. Bu da gerçekçiliği doğallığı sağlıyor.

Bu yapım işi, ciddiyeti, muzipliği ve aşkı o kadar güzel harmanlamış ki bir an bile sıkılmıyorsunuz. Hem oldukça gerçekçi hem bir o kadar da eğlenceli, en önemlisi de samimi bir dizi.

Parizyen yaşam tarzına ilginiz varsa, Fransız mizahını seviyorsanız bu dizi tam sizin için. Mutlaka bir şans verin!

Önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *