Spam Yapma Lütfen!
12 Nis 2021
Dizi

Bir Denizaltı Hikayesi: Kıvanç Tatlıtuğ’lu Netflix Dizisi Hakkında! 

Her geçen gün daha fazla ilgi çekici yapımlara imza atan Netflix Türkiye bu sefer Bir Denizaltı Hikayesi ile karşımıza çıkıyor. Netflix Türkiye sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda diziden ilk kareler geldi ve “Kıvanç. Özge. Tolga. Bundan fazla söze gerek yok. Çok yakında. Sadece Netflix’te” notu düşüldü.

İsmi daha belli olmasa da Bir Denizaltı Hikâyesi diye anılan dizide Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci başrolü paylaşıyorlar. Meriç Aral, Ertan Sabah, Ecem Uzun ve Alper Saldıran gibi isimlerin de yer aldığı dizide ayrıca ödüllü yönetmen Tolga Karaçelik’i de görmekteyiz.

Merakla beklenen dizinin senaristlerinin oluşturduğu ekibin başında Jason George bulunurken, Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı’yı da dizi ekibindeki diğer senaryo yazarları olarak görmekteyiz. Dizinin yapımcılığını ise OGM Pictures üstlenmiş durumda.

Denizaltına bir araştırma görevine katılmaya hazırlanan özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman’ın hikâyesini konu eden dizinin çekimlerinden paylaşılan kareler heyecanımıza heyecan katıyor.

“Arman, yaşanan bir doğa felaketinin ardından araştırma yapmak için bilim ekibiyle birlikte bir askeri denizaltısına biner. Yaşananları anlamaya çalışan Arman ve ekibi, aynı zamanda askeri denizaltının da gerçek görevinin ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Arman, kendini, ekibini ve tahmin ettiklerinden de daha fazlasını kurtarmaya çalıştığı bu süreçte başarılı olabilecek midir?”

2021 içerisinde izleyebileceğimizi düşündüğümüz dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İzmir/Foça’da başlamış bulunmakta. Önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *