Spam Yapma Lütfen!
25 Kas 2020
Dizi

Bir Başkadır: Yeni Yerli Netflix Dizisinden İlk Fragman Geldi! 

12 Kasım tarihinde izleyiciyle buluşacak olan ve yaratıcılığını Berkun Oya’nın üstlendiği yerli Netflix dizisi Bir Başkadır’dan ilk resmi fragman geldi.

Hakan: Muhafız, Aşk 101, Atiye ve Ottoman Rising gibi dizileri bize getiren internet platformu Netflix, birçok yeni Türk yapımını duyurmuştu. Bu yapımlar ülkemizde fazlasıyla ilgi gördü. Geçtiğimiz aylarda ise Netflix birçok yeni Türkiye projelerini duyurmuştu. Neredeyse tamamı da birbirinden farklı ve ilgi çekiciydi. İşte bunlardan bir tanesi de Bir Başkadır.

Dizinin başrollerindePut Şeylere, İşe Yarar Bir Şey, Toz ve bulantı gibi filmlerden tandığımız Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy ve Tülin Özen yer alıyor. Dizinin yaratıcısı olan Berkun Oya aynı zamanda Türkiye’de fazlasıyla popüler olmuş ve büyük başarı yakalamış Masum’un da senaristiydi. Masum, başrollerinde Haluk Bilginer gibi oyuncuların yer aldığı suç temalı bir diziydi. İzlemenizi öneririz. Masum, Netflix’te de yer almakta.

Farklı toplumsal sınıflardan gelen ve İstanbul’un karmaşası ve keşmekeşinde sallanan bir grup insanın birbirleriyle olan çarpıcı karşılaşmalarını konu alan dizi, kültür çatışmaları ve bilinçlenme üzerine konuları ele alıyor.

Dizide karakterlerin kültürel yozlaşma, din, ırk ve birçok konu üzerinde bilinçlenmelerini konu alacak. Dizi karakterlerin geçmiş günümüz ve gelecekle olan hesaplaşmalarını ekrana getirecek.

Şimdiye kadar yayınlanan Netflix dizilerinden farklı bir iş olacak olan Bir Başkadır, dünyaya çok farklı bir diziyi sunacak.

Dram türünde olan Bir Başkadır yer yer gerilimi de tırmandıracak!

Diziye başarılar diliyoruz. Bir önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yerli Netflix yapımları ile ilgili haberler için bizi takipte kalın. Kışa giriş yaptığımız şu günlerde bir de korona ile mücadele derken kendinize iyi çok dikkat edin, eve kalın, maske takın!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *