Spam Yapma Lütfen!
13 Nis 2021
Dizi

Andrew Garfield, Wandavision Dizisinin Final Bölümünde mi Olacak? Sıkı Durun! 

Son zamanların en çok konuşulan dizisi Wandavision, cuma günü çıkacak bölümü ile sezon finali yapacak. Gerçi Kevin Feige ikinci sezon gelmeyebilir demişti ama olsun, konumuz bu değil. Konumuz, Andrew Garfield ve Wanda!

WandaVision 4k Ultra HD Duvar kağıdı | Arka plan | 3840x2160 | ID:1105581 -  Wallpaper Abyss
Sezon finalinde yenilenmiş Scarlet Witch kostümü göreceğimiz söyleniyor!

Birkaç hafta önce Elizabeth Olsen dizinin final bölümünde görünce herkesin kafayı yiyeceği bir isim olduğunu söylemişti. Herkes Doctor Strange’in geleceğini düşünürken sürpriz ismin o veya Quicksilver olmadığı açıklanmıştı.

Elizabeth Olsen’ın bahsettiği sürpriz isim Evan Peters’ın Quicksilver’ı veya Doctor Strange değil. İzleyicinin henüz görmediği bir karakter var ve bu çok heyecan verici. Hayatım boyunca beraber çalışmak istediğim bir oyuncu.

Paul Bettany

Yani anlayacağınız üzere final bölümünde bomba bir isim göreceğiz ve bu isim sosyal medya teorilerinde bile henüz yer almıyor olabilir.

Peki Spider-Man, Wandavision Dizisine Nasıl Dahil Olacak?

Andrew Garfield The Amazing Spider-Man 2 Wallpapers - Wallpaper Cave
Hayranların en sevdiği Spider-Man oyuncularından Andrew Garfield ve Emma Stone

Geçtiğimiz günlerde yeni Spider-Man filminin ismi “No Way Home” olarak açıklanmıştı. Yani basit bir tahmin ile büyük ihtimalle olası bir “Spider-Verse” ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz. Ortalıkta dolaşan Tobey ve Andrew iddiaları da cabası..

Resmi olarak gelen açıklamaya göre ise Wanda karakterini yeni Doctor Strange filmi ile göreceğimiz söylenmişti. Doctor Strange 2 ise şüphesiz yeni Marvel döneminin mihenk taşlarından olacak. “Multiverse and Madness” başlığı ile vizyona girecek filmde çoklu evrenlerden birçok karakter görmeyi ümit ediyoruz. İşte Andrew Garfield da burada olaylara dahil oluyor.

Doctor Strange’in de yer alacağı final bölümünde sürpriz bir karakter göreceğimiz kesin, ee bir de ikinci Doctor Strange filmi tamamen çoklu evrenleri konu alacak ve Wandavision dizisinin sonu ile direkt olarak bağlanacak! Yetmedi mi? Bir de yeni Spider-Man filminde birden fazla Spider-Man olması bekleniyor..

Sadece hayal edin, Andrew Garfiel’ın yer aldığı Doctor Strange 2 ve Spider-Man 3.. ne gişe yapardı ama!

Son olarak söylemekte fayda var, her ne kadar olası bir ihtimal gibi dursa da bu durum şu an için sadece bir teori. Ne olacağını hep birlikte Cuma günü göreceğiz, ayrıca dizi ile ilgili önceki açıklamalara buradan ulaşabilirsiniz. Evde ve sağlıcakla kalın!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *