Spam Yapma Lütfen!
27 Eki 2020
Dc

Batwoman: Yeni Karakter Ryan Wilder 

Batwoman, 2. sezonuna Kate Kane değil, Ryan Wilder ile devam edecek…

CW Crossover’ı Arrowverse ile CW dizi evrenine dahil edilen Batwoman, 2019 sonu kendi dizisinde izleyicileri ile buluşmuşmaya başlamıştı. Mayıs ayında koronavirüs nedeniyle erken final yapmak zorunda kalan dizi izleyicilerden büyük oranda olumlu tepkiler almıştı. Kate Kane rolünü oynayan Ruby Rose da hayranlar tarafından sevilmişti. Biz de karaktere çok yakıştığını düşünüyorduk. Ancak Ruby Rose’un 19 Mayıs’ta Batwoman rolünden ayrıldığını açıklamasının ardından hayranlar bunu şaşkınlıkla karşılamıştı. Ruby Rose’un rolden ayrılma sebebi olarak sağlık sorunları ve set ortamına alışamaması gibi sebepler ortaya atıldı. Oyuncunun sette birçok kez sakatlık geçirdiğini biliyoruz. Ayıca dizinin çekildiği Kanada’ya alışamadığı da iddialar arasındaydı.

Batwoman Ruby Rose

Bu iddialar bir yana artık Ruby Rose’un diziden ayrılmasının ardından rolü kimin canlandıracağı merak konusuydu. Herkes role kimin devam edeceği tartışırken CW bambaşka bir kararla geld:  Batwoman için yeni bir kadın oyuncu aranıyor, ancak bu Kate Kane için değil. Batwoman, başka bir karakter olacak.

Decider’ın haberine göre Batwoman kostümünü giyecek yeni karakter Ryan  Wilder. Decider’e göre Ryan Wilder karakteri “güzel ve vahşi… Kate Kane’den de oldukça farklı. Yalnız biri olan Ryan, yarasaya kadarki hayatını drag runner olarak geçirdi(bir tür taşıt sporu). Bir gün sokaktaki bir kedi için süt çalailirken başka bir günde tacize uğrayan bir kız için elini kana bulayabilir. Çook tenekli bir savaşçı ve atletik. Tutkulu ve yanıltıcı bir lezbiyen.” olarak tanıttı.  Şu an için Ryan Wilder karakterinin kim tarafından canlandırılacağı bilinmiyor.

Kate Kane karakterinin değiştirilmesinin arkasında gelecek yeni oyuncunun Ruby Rose kadar sevilemeyeceği endişesi yatıyor olabilir. Bu da dizinin ilerideki seyrini büyük oranda değiştirebilir. Bunun yerine karakteri baştan aşağı değiştirmek, izleyicilerde merak uyandırabilir ve karakteri bambaşka şekilde sevdirebilir. Ancak tam tersi şekilde Ruby Rose ile de karşılaştırılabilir. Bu hamlenin başarılı olmayacağını ilerde hep beraber göreceğiz.

Karaktere ve Batwoman’a yayın hayatında başarılar diliyoruz. Bu türde başka haber yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Evde kalın, sağlıcakla kalın!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *