Blog Post

Breaking Bad Filmi El Camino Yolda!
Dizi

Breaking Bad Filmi El Camino Yolda! 

Breaking Bad yıllar geçse de bizleri hala etkilemeyi başarabilen bir dizi. Gerek hikayesi olsun, gerek verdiği atmosfer, gerek karakterler olsun her yönden oldukça iyi iş başarmış bir dizidir. Dizide az çok can sıkan noktalar olsa da bütüne baktığımızda oldukça iyi bir dizidir.

Dizinin güzel bir son vermesiyle hayranlar yeni bir arayış içerisine girdiler. Bu arayışın sonu ise Better Call Saul dizisiyle bitti. Better Call Saul dizisi hayranlar tarafından olumlu tepkiler alarak yoluna devam etti.

Aradan yıllar geçtikten sonra ise Breaking Bad’in finalinin ardında nelerin yaşandığı merak konusu oldu. Bu merak konusunun ise bir film ile sonuçlandırılacağı açıklandı. Film yıllardan beri ortalıklarda geziyordu. Yakın bir zamanda Saul Goodman karakterini canlandıran Bob Odenkirk Breaking Bad filminin çekimlerinin tamamlandığını açıkladı. Bu açıklamayla birlikte hayranlar büyük bir heyecana kapıldılar. Gizli olarak çekilen bu film Netflix platformunda yayınlanacağı söylendi. Alınan küçük bilgilerle bir duyuru videosunun geleceği yakındı.

Film gece yarısında Netflix platformuna özel olarak bir video ile duyuruldu. El Camino, 11 Ekim 2019 tarihinde bizlerle buluşacak.

Duyuru videosunda diziden tanıdığımız Skinny Pete karakterini görüyoruz. Pete bir sorguya çekilmiş durumda. Kendisine Jesse Pinkman’ın nerede olduğu soruluyor. Pete ise onlara Pinkman’ın bir kafeste tutulduğunu söylüyor. Anlayacağımız Walter’ın Pinkman’ı kurtarması yetmemiş. Film, duyuru videosundan da anladığımız gibi finalden sonra Jesse Pinkman’in hayatını konu alacak.

El Camino’da Walter White karakterini canlandıran Bryan Cranston’un yer alıp almadığı belli değil. Muhtemelen uzun bir süre bu bilgi gizli tutulur. El Camino: A Breaking Bad Movie 11 Ekim 2019 tarihinde bizlere sunulacak. Umarız güzel bir film olur. Bir kere daha güzel bir şekilde Breaking Bad evreniyle buluşmuş oluruz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *