Blog Post

Disney EXPO’da Marvel Ve Star Wars Rüzgarları Esti!
Dizi

Disney EXPO’da Marvel Ve Star Wars Rüzgarları Esti! 

D23 EXPO etkinliği başladı ve haberlerin ardı arkası kesilmedi. Disney+’dan tanıtım videosundan tutun, Marvel’ın dördüncü fazında yer alacak dizilere kadar bir çok şey gösterildi. Dilerseniz bu yapımlara bir göz atalım.

12 Kasım’da abonelerine açılacak olan Disney+’dan tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmana buradan ulaşabilirsiniz.

Marvel Sinematik Evreninin dördüncü fazında yer alacak üç yeni dizi açıklandı: Ms.Marvel, Moon Knight ve She Hulk. Ms.Marvel dizisinin baş senaristi Bisha K. Ali olacak ve Moon Knight dizi PG-13 olacak.

Peggy Carter/Captain Britain

Panelde bu dizilerin haricinde, What If animasyon dizisinde yayınlanacak bölümlerden biri olan “Peggy Carter, Captain Britain olsaydı?” bölümünden de bir görüntü yayınlandı.

Wanda Vision dizisinin kadrosu şekil almaya başladı!

Disney+’da yayınlanacak ve Doctor Strange In The Multiverse Of Madness filmi ile direkt olarak bağlantılı olacak olan Wanda Vision dizisinin kadrosuna yeni oyuncular katıldı. Thor filmlerinden tanıdığımız Kay Dennigs, Darcy karakterine yeniden hayat verecek. Ant-Man And The Wasp filminde izlediğimiz Randall Park, Jimmy Woo karakteri ile geri dönüyor. Teyonah Parris ise Captain Marvel filminde gördüğümüz Monica Rambeau karakterinin yetişkin halini canlandıracak.

Disney+’da yayınlanacak olan Marvel dizileri: Falcon And The Winter Soldier, Wanda Vision, Loki, What If, Hawkeye, Ms.Marvel, Moon Knight, She Hulk.

Marvel’a hoş geldin Kit Harington!

Marvel cephesini sevgili Jon Snow’umuz Kit Harington’ın Marvel Sinematik Evreninde yer alacağı haberi ile sonlandıralım. Haberin henüz tam bir kesinliği olmasa da, oyuncunun Kevin Feige ile görüşme içerisinde olduğu söyleniyor. Oyuncunun yeni Wolverine olacağı söyleniyor.

The Mandalorian’den yeni afiş yayınlandı!

Star Wars evrenine geçelim. Disney+’da yayınlanacak The Mandalorian dizisinden resmi fragman geldi. Dizi, 12 Kasım’da izleyicileri ile buluşacak ve bölümleri haftalık olarak yayınlanacak.

Ewan McGregor geri dönüyor!

Geçtiğimiz haftalarda Deadline sitesinin yaptığı haber ile Ewan McGregor’un Obi-Wan-Kenobi dizisi ile karakterine tekrar hayat vereceği konuşuluyordu. Deadline haber başlığını söylenti olarak değiştirse de, Disney, Ewan McGregor’lu Obi-Wan-Kenobi dizisini resmi olarak duyurdu.

Disney EXPO’nun ilk günü dolu dolu geçti. Geriye sadece iki gün kaldı ve kim bilir bizleri neler bekliyor.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *