Blog Post

Kaçırmamanız Gereken 3 Netflix Dizisi!
Dizi

Kaçırmamanız Gereken 3 Netflix Dizisi! 

İzleyecek dizi bulamayan kararsızlar ve kaliteli yapımları mumla arayanlar için ilaç gibi gelecek 3 orijinal Netflix dizisi burada.

The Crown

Peter Morgan tarafından hazırlanan, başrolünü Claire Foy’un üstlendiği dizi aldığı ödüllere her yıl bir yenisini daha katıyor. Diziyi kaliteli kılan en büyük etkenlerden birisi senaryosunun sadeliği ve gerçekçiliği. Kraliçe II. Elizabeth’in tahta çıkışını ve hükmünün ilk yıllarını, saray ile hükümetin bağlantısını en iyi şekilde anlatan dizi planlamalarında Kraliyetten izin alması ve ortak hareket etmesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Yapım aksiyon, komedi, bilim kurgu gibi türlerden sıkılıp alternatif ciddi bir dizi arayanlar için izlenmesi gereken türden.

The Crown

A Series of Unfortunate Events

Diziyi başarılı yazar Daniel Handler, herkesin tanıdığı kalem adıyla Lemony Snicket’ın yarattığı eserden uyarlanmıştır. Başrolleri hepimizin How I Meet Your Mother’dan tanıdığı Neil Patrick Harris, yetenekli genç oyuncular Malina Weismann ve Louis Hynes’ın üstlendiği dizi alışılmışın dışında talihsiz ve karamsar bir havaya sahip. Dizideki talihsiz hava içinde verilen komedi ve kültür ögeleri izlemeyi çok daha zevkli hâle getiriyor. Ayrıca oyuncuların yeteneği, iyi dizayn edilmiş mekan ve kostümler ile birleşince diziyi mutlaka izlenmesi gereken Netflix dizileri arasına sokuyor.

A Series of Unfortunate Events

Mindhunter

İzlediğiniz tüm polisiye filmleri ve dizileri unutun.vMindhunter polisiye dizi algısını tekrardan düzenleyecek kadar kaliteli bir dizi. Peki neden mi? Dizi, türündeki diğer dizilerden farklı olarak suç psikolojisini ve insan hazzını doruklarına kadar tamamen işliyor. Mindhunter: Inside FBI Elite Crimal romanından uyarlama dizi; gerçekçiliği, oyunculukları ve görselliği ile başarılı diziler arasına girmeyi hak eden bir yapım. Dizi iki FBI ajanının, tecavüzcüler seri katiller gibi ağır suçlular üzerine yaptıkları psikolojik analizleri ve onların ruh hallerini, hazlarını keşfetmelerini konu alıyor.

Mindhunter

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *