Blog Post

Birds Of Prey Hakkında Bazı Korkutucu İddialar
Film

Birds Of Prey Hakkında Bazı Korkutucu İddialar 

Birds of Prey hakkında son günlerde ortaya atılan iki iddia var. Biri çok büyük ihtimalle doğruyken diğerinin doğruluk ihtimali bile film adına korkutucu.

İddia #1

Warner Bros. yetkililerinin kendileri için yapılan test gösteriminde filmden memnun kalmadıkları söyleniyor. Seyirciler için yapılan test gösteriminde ise sonuç tam tersiydi. İzleyiciler filmden oldukça memnunlardı. Seyirciler ile WB yetkililerinin farklı tepkiler vermesinin sebebi nedir bilinmiyor.

Filmin bekleyenlerini tedirgin eden nokta ise WB yetkililerinin filme müdahalede bulunup ikinci bir Justice League vakasının yaşanması ihtimali.

Bu iddianın +10 kaynak tarafından doğrulandığını belirtmekte fayda var.

Margot Robbie aynı zamanda filmin yapımcıları arasında yer alıyor.

İddia #2

Bu iddia henüz basit bir dedikodu seviyesinde olsa da durumun ciddiyeti bizi biraz ürküttü.

Söylentiye göre Birds of Prey filminin ana hikayesinin odak noktası pedofili ögeleri içeriyor. Kaynağın verdiği bilgiler kadarıyla doğrudan bir pedofili sahnesi filmde bulunmuyor. Lakin filmin senaryosunun kemiği şu:

Cassanra Cain (filmde 14 yaşında olacak) Black Mask’ın mahrem bölgelerini içeren fotoğrafların bulunduğu bir elması (mücevher) yutuyor. Bunun üzerine Cain’i öldürme pahasına fotoğraflarının peşine düşen Black Mask’i izleyeceğiz..

Eğer bu iddia doğruysa Warner Bros., yönetmen Cathy Yan ve yapımcı Margot Robbie, neden ve nasıl bu hikayeye karar verdiler anlamak biraz zor. Cain 14, Black Mask ise neredeyse 50 yaşında. Bahsi geçen fotoğrafların içeriği ise kabul edilemeyecek düzeyde

Tekrar üstünden geçiyorum. İddia doğruysa filmin genel özeti şu şekilde:

14 yaşındaki Cassandra Cain, Black Mask’ın mahrem bölgelerinin fotoğraflarını içeren bir elması yutuyor. Black Mask, Cain’in peşine düşüyor. Harley Quinn, Huntress ve Black Canary, Cain’i kurtarmaya çalışıyor.

İşin tuhaf yanı burada bitmiyor tabi ki. Black Mask, çizgi roman versiyonundan oldukça farklı bir portre çizecek. Kendisini gösteriş meraklısı bir gay karakter olarak izleyeceğiz. Yani gay bir karakter, mahrem bölgelerinin fotoğraflarını geri almak için 14 yaşındaki bir çocuğu öldürmeye çalışacak.

:/

Birds of Prey, Şubat 2020’de vizyona girecek, umuyorum ki bu iddia doğru değildir. Doğruysa da halen vakit varken değişikliğe gidilir.

İddianın sahibini de sizlere tanıtayım: Grace Randolph. Kendisi çizgi roman yazarı ve Beyond The Trailer Youtube kanalının yüzü.

Randolph’un söylemleri şu şekilde:

Duyumlarıma göre Black Mask BoP filminde sadece gay değil, gösteriş meraklısı bir gay olarak yer alacak ve bazı duyumlarım paylaşılamayacak kadar çılgınca. Gösterebileceğim gerçek bir kanıt olmadan bana inanmanız imkansız.
Tamam, görünüşe göre (bugün duyduğum ve doğruluğuna inanamadığım ikinci şey) filmin ters köşesi Black Mask’in mahrem bölgesinin fotoğraflarının saklı olduğu bir elması ele geçirmeye çalışması – Bu ne be?
İkinci bir kaynak tarafından doğruladım. Yarın konu hakkında bir video gelecek.

Bahsi geçen video:

Umuyorum ki bu haberler sadece dedikodu olarak kalırlar. Gereksiz ciddileşen havayı dağıtmak adına benden sizlere bir video gelsin. Herkese iyi günler.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *