Blog Post

San Diego Comic Con’dan Marvel Studio’s Phase 4 Haberleri
Dizi

San Diego Comic Con’dan Marvel Studio’s Phase 4 Haberleri 

Marvel Sinematik Evreni’nde Infinity Saga son buldu ve yeni bir çağ başladı. Bu çağın ilk parçası olan dördüncü fazın filmleri ve dizileri San Diego Comic Con’da Kevin Feige tarafından açıklandı. İşte gelecekte bizi bekleyen Marvel filmleri ve dizileri!

Black Widow

Dördüncü fazın ilk filmi Scarlett Johansson’ın baş rolünde olduğu, Cate Shortland’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu Black Widow filmi olacak. Black Widow filmi, Captain America: Civil War sonrasını Budapeşte’de yaşanan olayları anlatacak. Gerçekleşen etkinlikte Black Widow’un filmin kötü karakteri Taskmaster ile dövüştüğü bir sahne yayınlanmış. Çekimleri devam eden Black Widow filmi, 1 Mayıs 2020’de vizyona girecek.

The Falcon And The Winter Soldier

The Falcon And The Winter Soldier, dördüncü fazın ve Disney+’ın ilk dizisi olacak. Kadrosunda Anthony Mackie ve Sebastian Stan’in yanı sıra, Captain America: Winter Soldier filminde gördüğümüz Baron Zemo karakterini canlandıran Daniel Brühl’i ve Sharon Carter karakterini canlandıran Emily WanCamp’ı barındıran The Falcon And The Winter Soldier, 2020 Sonbaharda Disney+’da izleyicileri ile buluşacak.

Eternals

Kadrosunda Angelina Jolie, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Richard Madden, Brian Tyree Henry, Salma Hayek, Don Lee ve Lia McHugh’ın bulunduğu, yönetmenlik koltuğunda Chloe Zhao’nun oturduğu Eternals, 6 Kasım 2020’de vizyona girecek.

Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings

Kadrosunda Simu Liu ve Awkwafina’nın bulunduğu, yönetmenlik koltuğunda Destin Daniel Cretton’ın oturduğu Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings filminin kötüsü, Tony Leung’ın canlandırdığı Mandarin karakteri olacak. Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings, 12 Şubat 2021’de vizyona girecek.

Wanda Vision

Avengers: Endgame sonrasını anlatacak olan Wanda Vision dizisi, dördüncü fazın bir başka yapımı olan Doctor Strange In The Multiverse Of Madness’a direkt olarak bağlı olacak. Kadorsunda, Elizabeth Olsen, Paul Bettany ve Teyonah Parris’i bulunduran Wanda Vision, 2021 Baharında Disney+’da izleyicileri ile buluşacak.

Doctor Strange In The Multiverse Of Madness

Doctor Strange In The Multiverse Of Madness, Marvel Sinematik Evreni’nin direkt olarak ilk korku temalı filmi olacak. Baş rolündeBenedict Cumberbatch’in yanı sıra, Elizabeth Olsen’da yer alacak. Yönetmenlik koltuğunda Scott Derrickson’ın oturduğu filmin kötüsü Nightmare olacak. Doctor Strange In The Multiverse Of Madness, 7 Mayıs 2021’de vizyona girecek.

Loki

Baş rolünde Tom Hiddleston’ın yer aldığı Loki dizisi seyirciye, Loki’nin tarih boyunca dünya liderini nasıl manipüle ettiğini ve tarihe nasıl yön verdiğini izletecek. Loki, 2021 Baharında Disney+’da izleyicileri ile buluşacak.

What If?

Disney+’ın ilk animasyon dizisi olan What If, Marvel Sinematik Evreni’nin bir çok oyuncusunu bünyesinde bulunduruyor. What If, 2021 Yazında Disney+’da izleyicileri ile buluşacak.

Hawkeye

Biz halen filmini beklerken dizisi gelen Hawkeye, Clint Barton’ın Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame arasında yaşadığı olayları, nasıl Ronin olduğunu işleyecek. Dizide Kate Bishop karakteri de yer alacak. Hawkeye, 2021 Sonbaharında Disney+’da izleyicileri ile buluşacak.

Thor Love And Thunder

Taika Waititi’nin yazıp yöneteceği Thor 4 filminin adı, Thor Love And Thunder olarak belirlendi. Kadrosunda, Chris Hemsworth ve Tessa Thompson’ın yanı sıra, Natalie Portman’ın da yer alacağı filmde Natalie Portman, Thor karakterine hayat verecek. Thor Love And Thunder, 5 Kasım 2021’de vizyona girecek.

Blade

Blade filminin baş rolü Ocsar’lı Mahershala Ali olacak. Mahershala Ali, Oscar’ı aldıktan sonra Kevin Feige ile görüşmüş ve Blade’i canlandırmak istediğini söylemiş. Oyuncu istediğinin ardından rolü kapmış. Filmin ne zaman vizyona gireceği belli değil.

Kevin Feige, bu yapımların haricinde gelişme aşamasında olan Captain Marvel 2, Black Panther 2, Fantastic Four ve Mutans filmlerini de müjdeledi. San Diego Comic Con’dan gelen Marvel yapımları ile ilgili haberler bu yöndeydi. Avengers ekibinin Avengers: Endgame ve Avengers: Infinity War’dan silinen sahneleri açıkladığı yazımı okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Hoşça kalın!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *