Blog Post

Hayran Yapımı Witcher Ek Paketi
Oyun

Hayran Yapımı Witcher Ek Paketi 

Witcher 3 bizleri büyülen harika bir oyun. Oyunun içerisindeki gerek karakterler gerek oyunun atmosferi olsun bizler bu oyunu oynadığımız zaman etkilenmemekten kendimizi alıkoyamıyoruz. Oyunun sadece kendi içeriği değil bir de yan içeriği bizleri harika bir şekilde doyurmuştu. Ek paketlerin ayrı bir oyun havası vermesi ve detaylı bir şekilde hazırlanması bizleri tatmin etmişti. Witcher 3’ün üzerinden yıllar geçmesine rağmen oyun tazeliğini iyi bir şekilde korumakta.

Çıkan ek paketlerin doyurucu olması bizleri tatmin etmişti. Oyundaki ek paketler adeta yan oyunlar gibiydi. Bu paketleri oynayıp bitirsek de oyunun hayranları rahat durmamışlar gibi.

Bir üniversite öğrencisinin tez projesi olarak hazırladığı Witcher 3 ek paketi hazırlamış. Paketin oluşturulması sırasında Osmanlı İmparatorluğu’u ve Binbir Gece Masalları’ı masallarından esinlenilmiş. Hayran tarafından oluşturulan paketin ismi ise Witcher 3 Wild Hunt: Sands of Ofir.

Ek pakette birçok yenilik yer almakta. Farklı canavarlar, farklı zırhlar, farklı silahlar gibi birden fazla değişik konsept var. Bu konseptler Arap ve Osmanlı kültüründen yola çıkarılarak yapılmış. Bunlarla birlikte ek pakette Witcher Okulu yer almakta. Okulun ismi ise Akrep Okuluymuş.

Açıkçası konsept tasarımlar oyunun çok daha farklı bir yere geldiğini gösteriyor. Yer alan karakterler, canavalar gibi birçok öge oyuna güzel bir yapı katmış. Her ne kadar resmi olmasa yani hayran yapımı olsa da bizleri heyecanlandırmadı değil. Eğer hayran yapımı bu paketin tüm detaylarını görmek istiyorsanız tıklayın!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *