Blog Post

Filmleri Sevenler İçin Spider-Man Çizgi Romanları!
Geek

Filmleri Sevenler İçin Spider-Man Çizgi Romanları! 

Mahallemizin Örümcek Adam’ını sevenler ve sadece filmleri izlemiş olanlar, bu liste tam size göre. Listemizde villan ve filmleri özel olarak belirttik, iyi okumalar!

The Amazing Spider-Man # 13

Bu önerim serinin son filmi Far From Home severler için, filmin belki de en iyi noktası olan Mysterio’nun ilk çıkış yaptığı sayı. Spider-Man’i hırsız olarak göstermesiyle hikaye başlıyor. Mysterio severlerin bakması gereken sayılardan.

The Amazing Spider-Man #66

Bu sayıda filmde de gördüğümüz illüzyon perdesinin ana kaynağını okuyoruz. Birebir karşılaşma söz konusu, çağımıza göre retro kalmış bu mükemmel çizimlerle okurken çok keyif alacağınızı garanti ederim.

The Amazing Spider-Man #311

Todd McFarlane’in çizeri olduğu bu sayının içinde, filmde görüp en çok beğendiğim sahnelerden paneller bulunuyor. Mysterio’nun Spider-Man’i rüyalardan rüyalara yollamasını izlemek çok keyifliydi, okumak da bir o kadar keyifli.

Ultimate Spider-Man #14

Doctor Octapus’un uzun zamandır kendinde olmadığı zaman kendisine yapılanları görüyoruz burda. Spider-Man 2 filmini sevmiş olanların kaçırmayacağı paneller var.

Ultimate Spider-Man #21

Sayının kapağında Kraven olsa bile aldığı konu biraz daha farklı. Ultimate serisi genel olarak bakıldığında Peter Parker’ın sorunlarını konu almakta. Hikayeye muhteşem bir şekilde yedirilmiş, Spider-Man/Peter Parker arasında yaşanan bir olay açığa çıkıyor.

The Amazing Spider-Man #300

Eddie Brock karakterini gördüğümüz ilk sayıdır kendileri. Peter’ın kostümden çıkan simbiyotik farklı bir beden bulduğunda Peter olmadan neler yapabilir konusunu çok kaliteli bir şekilde işlemiştir kendisi. Todd McFarlane çizgileriyle sayıyı çok yukarı çıkarmış. Seveni var mı bilinmez ama Venom veya Spider-Man 3 filmlerini Venom açısından beğenmiş olan varsa bir baksın derim.

Spider-Man: Blue

Andrew Garfield’ın Spider-Man’i en sevdiğimdir, Gwen/Peter arasında denenen ilişkiyi çok severim. Bunda Emma Stone faktörü çok etkin tabii ki, benim gibi filmden bunu görüp beğendiyseniz, gerek işleyişiyle gerek finaliyle tam size göre. Peçetelerinizi ve Nutella’nızı hazırlayın arkadaşlar!

The Spectacular Spider-Man #180

Peter ve Harry’nin dostluk ilişkilerinin değişmesi, Harry’nin yaşadığı kimlik ve karakter bunalımı, içinde olduğu depresiflik hali ve Goblin’in baskın bir karaktere dönüşmesini çok iyi bir şekilde anlatmışlar. Raimi üçlemesini sevenlerin okuması gerekenlerden.

Bir listenin sonuna geldik, fikirlerinizi ve özellikle merak ettiğiniz yerleri Instagram sayfamızdan veya yorumlardan sorabilirsiniz. Suça karışmayın ve arkadaşlarınızın Green Goblin olmadığına emin olun. Sevgilerle!

Mahallenizin Dost canlısı Örümcek Adam’ı

Related posts

1 Comment

Bir cevap yazın

Required fields are marked *