Blog Post

Canı Sıkılanları Şöyle Alalım: Beş Mobil Oyun Önerisi
Oyun

Canı Sıkılanları Şöyle Alalım: Beş Mobil Oyun Önerisi 

Şu sıcak yaz günlerinde oynanacak oyun arayanlar için bir liste yaptık. Bu liste, oynaması ve oyun içi satın alımları rahatça yapılabilen, tek amacı keyifli bir oyun deneyimi yaşatmak olan oyunlarla belirlendi. Sizi sıkmayacaklarını garanti ederiz.

FLAMING CORE

8 bölümden oluşan bu oyun, bitirilme hızı ve güncellemelerinin arttırarak ilerlettiği aksiyonuyla oynanmayı hak ediyor. Bir topu (çekirdeği?) yavaşlatarak ve duvarlara vurarak yönlendirdiğimiz oyunda hedefimiz; bulunduğumuz yerdeki robotların hepsini patlatmak.

RACE OFF
Bu oyunu eklememe sebep olan en önemli şeylerden biri araçlara yüklü miktarda para harcamamız gerekmemesi. Bir arabanın yükseltmelerini tamamladığımız zaman diğer araba açılıyor. 60 bölümden oluşan oyunda belirli hedefleri tamamladığınız zaman diğer bölümleri açabiliyorsunuz. Oyunun, Hotweels arabalarının tasarımlarıyla hazırlandığını belirtmekte fayda var.

STAPPY PANTS
Ekrana basarak ilerlediğimiz bir adamın bulunduğu bu oyun, sizi hem güldürecek hem de strese sokacak. Kolları kırılmış gibi sallanan ve bacaklarını açarak ilerlettiğimiz bu adamın amacı, kaldırımdaki çizgilere basmadan yürüyebildiği kadar yürümek…

ZARYA 1
Bilim-kurgu ve korku türünü bir araya getiren bu oyun, çabucak bitireceğinizi rahatlıkla söyleyebileceğimiz bir senaryoya sahip. Oyun Ay’a sinyal takibi için giden bir ekibi konu alıyor. Biz de onları dünyadan yönlendiren komutanları oluyoruz. Oyun sonuca seçtiğimiz cevaplara göre ilerliyor.

LEGO TOWER
Gerçek Lego setleri baz alınarak hazırlanan bu oyunda hedefimiz bir kule inşa etmek. Genel anlamda inşa ettiğimiz kulelerden ve asansörle taşıdığımız insanlardan kazandığımız paralar ile yeni katlar inşa ediyoruz. Bu katları ne yapacağımıza (yiyecek, turizm, kütüphane vs.) biz karar veriyoruz. Sonra da onlara eleman tutuyoruz. Oyunun en zevkli kısmı video izleyerek ücretsiz hale getirdiğimiz tasarımlar. Bu videoları izleyerek alev saçan ejderhalı bir çatıya bile sahip olabilirsiniz..

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *