Blog Post

Warner Bros’un Yeni Dijital Yayın Platformu: HBO Max
Dizi

Warner Bros’un Yeni Dijital Yayın Platformu: HBO Max 

Warner Media yeni dijital yayın platformunun adını HBO Max olacağını duyurdu. HBO Max, Warner Media’nın sahip olduğu bütün markaların yapımlarını bulundurarak.

Warner Media’nın sahip olduğu markalar

Warner Media yeni dijital yayın platformunun adını HBO Max olacağını duyurdu. HBO Max, Warner Media’nın sahip olduğu bütün markaların yapımlarını bulunduracak.

Bu markalardan bazıları: Warner Bros, CNN, TNT, HBO, DC, DC Universe, CW, Cartoon Network, Adult Swim, Cinemax, New Line Cinema gibi markalar.

Sektördeki demirbaş markaların bulunacağı HBO Max, aylık 14.99 dolar ücret ile 2020 baharında abonelerine hizmete başlayacak. Uluslararası platforma açıldığı zaman ise fiyatlarda yerelleştirme yapılacağını ümit ediyorum.

Bir çok hayranın severek izlediği F.R.I.E.N.D.S. , Rick&Morty, Ben10 gibi yapımlar platformda bulunacak. Bu yapımlarla beraber platform yayın hayatına başladığında 10.000 saatlik içeriğe sahip olması hedefleniyor.

Netflix, geçtiğimiz aylarda Apple TV ve Disney+ gibi platformlar ile rekabet halinde bulunacağı için mutlu olduğunu söylemişti. Netflix”in rakipleri oldukça dişli olmaya başladı. Neyse bizim konumuz HBO Max. HBO Max’dan gelen haberler bu yönde.

İyi günler!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *