Blog Post

Henry Cavill’in Mission Impossible Macerası!
Dizi

Henry Cavill’in Mission Impossible Macerası! 

Superman bıyığı, faciası ile bizi baş başa bırakıp, Mission Impossible’da aldığı rol ile hayranların gönlünde tekrar taht kuran Henry Cavill’in film takvimi yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor.

Adı Mission Impossible devam filmleri ile anılan Cavill, aktif olarak Netflix’in The Witcher dizisinde Geralt karakterine hayat veriyor. The Witcher yapımından da karakter görselleri geçtiğimiz hafta yayınlanmıştı. Buna ek olarak başarılı oyuncu Sherlock Holmes’un kardeşi Elona Holmes’u anlatacak Elona Holmes filminde Sherlock Holmes karakterini de canlandıracak. Peki ya gelecekte hangi roller ile geri dönecek?

Rogue Nation ve Fallout başarılarıyla büyük yankı duyuran Mission Impossible, 2021 ve 2022 yaz aylarında iki yeni film ile seyircisiyle buluşacak. Christopher McQuarrie bu filmleri yazıp yönetecek.

McQuarrie, devam filmlerinde Fallout macerasında ölen hain ajan August Walker (Henry Cavill) ve IMF patronu Alan Hunley (Alec Baldwin) karakterlerini yeni filmlerde görmek istediğini açıkladı. Daha doğru bir tabir ile karakterleri geri getirmeyi düşündüğünü söyledi.

McQuarrie aynı zamanda Mission Impossible yönetmenliği için, DC Extended Universe yeni adıyla World Of DC filmi çekmeyi reddettiği söylentilerini de yalanladı.

Gelecek bize neler gösterir bilmiyorum ama iki yeni aksiyon dolu Mission Impossible filmi izleyeceğimiz kesin.

Hoşça kalın!

Related posts

1 Comment

  1. Sabri

    Çok iyi Sherlock olur bu herif

Bir cevap yazın

Required fields are marked *