Blog Post

Önyargıları Yıkın! Robert Pattinson, Batman Rolünü Kaldırabilecek mi?
Film

Önyargıları Yıkın! Robert Pattinson, Batman Rolünü Kaldırabilecek mi? 

Gönüllerimizde taht kuran DCEU Batman’i Ben Afleck’in rolü bırakmasının ardından zaten yüksek bir hızla düşüş yaşayan DC sinematik evreni, Zack Snyder’ın kurmayı planladığı heyecan verici evrenide elinin tersi ile itti. DC ne yapıyor, delirdi mi? Bu soruyu başka bir sefer cevaplayalım. Şu an konumuz Affleck’in gidişinden sonra yeni planlanan Matt Reeves yönetmenliğindeki The Batman filminin Batman’i. Twilight serisinden tanıdığımız atarlı vampir Robert Pattinson, Bruce Wayne rolünü oynayacak.

Bir Batman hayranı olarak ilk duyduğumda şok olmuştum ve berbat olacağını düşünmüştüm, gerçekten de bu karar için aşırı bir tepki yağdı DC’ye fakat birkaç hafta içinde ünlü tasarımcıların yaptığı çalışmalar ve DC’nin açıklamaları ile fikir aklımda değişti ve bir umut bağladığımı söylemem gerek. DC’nin dediğine göre özel bir diyetle vücudu Bruce Wayne için uygun bir hale getirelecek ve makyajına dikkat edilecek ayrıca Pattinson’un Bruce Wayne olarak güzel iş çıkaracağını düşünüyorum. Umarım kostümü de bir o kadar güzel olur. Ayrıca Reeves’e güveniyoruz çünkü Batman’i en az bizim kadar sevdiğini ve gerçek bir dedektiflik öyküsü anlatacağını açıklamıştı. Açıklanan diğer bilgilere göre filmde birden fazla kötü adam olacak buda Reeves’in DC’ye bir evren vaad ettiğini gösterir.

Asıl korkularımızdan biri, kabusumuz WB’nin Reeves ve Batman filmine genel olarak karışıp, olumsuz zarar vermesi yönünde. Umarız Marvel’ın Gambit filmi gibi sürekli ertelenip iptal edilen ve ya yayınlansa bile kesile kesile ve SİYAHİ BİR ALFRED ile izleyeceğimiz bir kara leke olmaz bu film. Bunları öğrenmek için ise açıklanan yeni haberleri beklemek zorundayız olurda gelirse zaten sitemizde bulabilirsiniz.

Sonra ki görüşmemize kadar sağlıcakla kalın geekler!

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *